O projekcie VIP Vision TV


Witajcie przyjaciele!

Miło nam powitać Państwa na stronie VIPVisionTV.pl! Oto portal informacyjny, który jest całkowicie poświęcony zdrowemu stylowi życia.

Telewizja internetowa Vision powstała w myśl filozofii firmy Vision International People Group. Filozofia ta traktuje dobre zdrowie ludzi jako najważniejszy cel do którego powinny dążyć wszystkie społeczności na całym świecie. Firma Vision International People Group ściśle współpracuje w tej kwestii ze Światową Organizacją Zdrowia WHO.

Projekt realizowany przez międzynarodową firmę Vision International People Group, wiodącego producenta i dystrybutora na rynku innowacyjnych produktów dla zdrowia i urody. Firma założona w 1996 roku z inicjatywy rosyjskiego biznesmena Dmitrija Buriak, posiada dziś przedstawicielstwa w Rosji i innych krajach WNP, Europie i Azji. To dlatego będziemy mówić do was w różnych językach.

Wszystkie produkty pod marką Vision są podzielone na pięć grup: wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki dla kobiet i mężczyzn, inteligentna żywność tzw. Smart Food, herbaty o wysublimowanym smaku oraz akcesoria zdrowotne takie jak bransolety energetyczne.

Produkty Vision rozpowszechniane są za pośrednictwem internetu a przede wszystkim za pomocą sieci niezależnych konsultantów. Zapraszamy do aktywnego udziału niezależnych ekspertów i klientów firmy w zakresie korzystania z naszych produktów.

Uczyńmy nasze życie jaśniejsze i bardziej interesujące! Dowiedz się, jak utrzymać atrakcyjną sylwetkę i doskonałą formę, jak żyć bez stresu, jak wybrać pracę oraz miejsce odpoczynku i zabawy. Wszystkiego dowiesz się na VipVisionTV.pl! Wystarczy nas oglądać! Zapraszamy!

Polecane

Krótki film przestawiający urządzenie VIP ROFES

HDVS_CATEGORY: Produkty
Odsłon: 703

Najczęściej oglądane

Film prezentujący najważniejsze punkty historii firmy Vision International People Group

HDVS_CATEGORY: Prezentacja firmy Vision
Odsłon: 1067

Krótki film reklamujący telewizję internetową VIP Vision TV

HDVS_CATEGORY: Prezentacja firmy Vision
Odsłon: 915

Krótki wywiad z Prezesem Polskiego Związku Karate - Panem Wacławem Antoniakiem dotyczący suplementacji w sporcie....

HDVS_CATEGORY: Opinie, wywiady, wypowiedzi
Odsłon: 885

Ostatnio dodane

Krótki film przestawiający urządzenie VIP ROFES

HDVS_CATEGORY: Produkty
Odsłon: 703

Bio-in Vision to program odnowy biologicznej organizmu - o programie opowiada naukowiec z Danii, który współtworzył...

HDVS_CATEGORY: Produkty
Odsłon: 53

Prezentacja programu Bio-In oczyszczającego organizm, szczególnie jelita z toksyn i niepotrzebnych produktów...

HDVS_CATEGORY: Produkty
Odsłon: 89